Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: Medycyna

Strona Albothyl

Albothyl

Dodano: 10.06.2014

Choroby płciowe to zawsze intymny problem u kobiet. Jednak nieleczone albo zignorowane mogą się poważnie mścić na Tobie. Dlatego jeśli dostrzegasz takie objawy jak upławy albo pieczenie czy swędzenie w okolicach pochwy, nie lekceważ tego! Bardzo możliwe, że masz pierwsze objawy nadżerki albo zapalenia pochwy spowodowanego grzybami. Sięgnij po Albothyl, lek przeciw grzybicy pochwy i schorzeniom intymnym, który pozwoli Ci na zapanowanie nad zapaleniami pochwy. Nasze globulki dopochwowe dostaniesz bez recepty w każdej aptece.

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 03.02.2015
Diet4you zajmuje się przygotowywaniem zdrowych posiłków i dostarczaniem ich pod wskazany adres i czas na terenie Warszawy i najbliższych okolic. Wiele osób chce się zdrowo odżywiać, lecz nie każdy wie jak i co jeść. My możemy rozwiązać ten problem, ponieważ opracujemy dla Ciebie dietę z pomocą dietetyka, Ty będziesz jadł zawsze bardzo smacznie i zdrowo a Twoje posiłki nie będą nudne. Takie posiłki dają więcej energii i pozwalają utrzymać idealną sylwetkę bądź spalić nadmiar tkanki tłuszczowej w bardzo szybkim tempie.
Strona Klinika Implantologii

Klinika Implantologii

Dodano: 24.11.2014
Klinika implantologiczno-stomatologiczna mająca swoją siedzibę na terenie Krakowa to ośrodek medyczny, który oferuje najwyższej klasy pomoc medyczną. Mamy tu na myśli leczenie protetyczne, ortodontyczne a także chirurgię i mikrochirurgię. Pacjenci nawet z najbardziej skomplikowanymi dolegliwościami dentystycznymi znajdą w tej klinice profesjonalną pomocą. Klinika stawia na profesjonalizm i nowoczesne metody leczenia. To gwarantuje pełną efektywność. Ponadto, trudni się prowadzeniem szkoleń z zakresu implantologii.
Strona Laserdent

Laserdent

Dodano: 05.07.2013
Usługi stomatologiczne świadczone przez Laserdent stoją na wysokim poziomie. Wieloletnie doświadczenie naszych lekarzy-dentystów pozwoli Ci na komfortowe i pozbawione powikłań leczenie. Zapewniamy między innymi leczenie kanałowe oraz wszelkie zabiegi związane z estetyką uśmiechu, od piaskowania zębów po wybielanie. Nasza przychodnia zapewnia wysokiej jakości obsługę, o czym świadczą opinie klientów zamieszczane na forach internetowych.
Strona Medox

Medox

Dodano: 26.12.2015
Działamy od wielu lat na rynku realizowania dla naszych pacjentów szerokiego zakresu terapii pozwalających na skuteczne leczenie problemów związanych z alkoholizmem czy uzależnieniami od narkotyków, leków. Naszym pacjentom zapewniamy leczenie zarówno powikłań pojawiających się przy chorobie alkoholowej czy narkomani jak też schorzenia współistniejące, które realizowane są po wykonaniu szerokiego zakresu diagnostyki, co również pozwala na dopasowanie leczenia do konkretnych problemów naszych pacjentów. Zapraszamy do kontaktu!
Strona Mobilne Badania

Mobilne Badania

Dodano: 10.02.2014
Firma Mobilne Badania działa na ogólnokrajowym rynku usług medycznych i specjalizuje się w prowadzeniu nowatorskich kampanii promocyjnych firm medycznych oraz farmaceutycznych. W ofercie tej firmy, która dokładniej została zaprezentowana na stronie internetowej www.mobilnebadania.pl. w ofercie tej firmy są między innymi badania mobilne, organizacja przedsięwzięć oraz ewentów medycznych, jak również kompleksowa obsługa public relations kierowana do firm medycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 04.07.2016
Prowadzimy klinikę stomatologiczną we Wrocławiu. Wyróżniamy się szerokim zakresem świadczonych usług dentystycznych. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu aparaty ortodontyczne, na życzenie usuwamy zęby w bezpiecznej atmosferze, sugerujemy nowoczesne leczenie kanałowe pod mikroskopem, co w praktyce gwarantuje dokładność i bezbłędność opieki. Ostatecznie rekomendujemy Państwu dział z wypełnieniami i implantami, a także wybielanie zębów charakteryzujące się ponadprzeciętną wydajnością. Naszymi klientami są dzieci i osoby dorosłe.
Strona Salve

Salve

Dodano: 15.11.2013

Jeśli poszukujesz profesjonalnej pomocy medycznej to zachęcamy do zapoznania się z ofertą placówki medycznej Salve. Posiadamy profesjonalny szpital, w którym współpracują ze sobą lekarze z różnych dziedzin – doświadczeni i kompetentni. Ponadto prowadzimy różne oddziały medyczne, takie jak oddział położniczy, na który zapisuje się tysiące polek z całego kraju. Prowadzimy również cztery przychodnie, w tym przychodnie dziecięcą oraz profesjonalną przychodnie specjalistyczną. Serdecznie zapraszamy do naszych placówek medycznych.

Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 19.03.2015
Prezentujemy profesjonalne informacje o witaminie słońca, czyli witaminie D. Niestety jej niedobór jest w Polsce bardzo popularny i dotyka ponad dziewięćdziesięciu procent populacji. Na stronie odnajdziecie Państwo dostęp do suplementu diety Vita Buer D3 radzącego sobie z tym kłopotem. Dedykujemy suplement młodzieży, a także osobom dorosłym, które zauważyły u siebie spadek odporności, pogorszenie stanu zębów, kości, osłabienie mięśni. Dzięki nam dysproporcje w nasłonecznieniu sezonowym przestaną Państwa boleć.

Nie bój się depilacji – dzięki nowoczesności jest to naprawdę przyjemny zabieg

Gładkie i zadbane ciało to wizytówka każdej kobiety, która chce czuć się pewnie, pięknie i wyjątkowo na co dzień.

więcej

Ogólne informacje o witaminie D

Witamina D jest zaliczana do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, wraz z witaminami A, E i K.

więcej