Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: Kosmetyki

Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 29.05.2014

Zapraszamy na www.beautynova.pl. To strona hurtowni kosmetycznej, która zajmuje się także sprzedażą kosmetyków poprzez internet. Dzięki temu zamówienia można u nas składać prosto i szybko, by jak najprędzej otrzymać przesyłkę. Warto do nas zajrzeć, gdyż w swojej ofercie posiadamy ogromną ilość kosmetyków (naturalnych, do charakteryzacji, profesjonalnych), produktów do medycyny estetycznej, a także szeroki asortyment sprzętów czy akcesoriów medycznych. Dzięki tak szerokiemu spektrum produktów możemy zapewnić zrobienie zakupów w jednym miejscu i ograniczenie liczby przesyłek. Zapraszamy!

Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 11.04.2014

BeautyNova specjalizuje się w udostępnianiu kosmetyków, stanowiących wyposażenie salonów piękna w cenach hurtowych. Po rejestracji w naszym sklepie internetowym uzyskujecie Państwo dostęp do atrakcyjnych modułów obniżających koszty nawiązania współpracy. Wiele pozycji w ofercie recenzujemy, zawsze podajemy zakres działania, aktywne składniki kosmetyków. Nie mają zatem Państwo wątpliwości, co do zakresu efektywnego stosowania produktów. Zapraszamy też na nasze świetnie zorganizowane kursy i prezentacje kosmetyczne.

Strona Ikor

Ikor

Dodano: 10.05.2019
Firma IKOR P.H.U. została założona w roku 1997, a profil jej działania został od początku określony jako proekologiczny. Właściciele firmy koncentrują się na dystrybucji wyłącznie kosmetyków naturalnych. Takich, które nie tylko sprzyjają upiększaniu użytkowniczek, ale i pielęgnujących skórę. Przedsiębiorstwo współpracuje w związku z tym z najbardziej ekskluzywnymi salonami piękności i odnowy biologicznej na terenie całego kraju. Produkty polecane i oferowane przez firmę można znaleźć na stronie internetowej ikor.pl.
Więcej o firmie: Ziemia słoneczna

Ogólne informacje o witaminie D

Witamina D jest zaliczana do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, wraz z witaminami A, E i K.

więcej

Nie bój się depilacji – dzięki nowoczesności jest to naprawdę przyjemny zabieg

Gładkie i zadbane ciało to wizytówka każdej kobiety, która chce czuć się pewnie, pięknie i wyjątkowo na co dzień.

więcej