Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: Kosmetyki

Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 07.08.2013
Chciałabyś nauczyć się techniki manicure czy pedicure? Teraz ty z naszą pomocą będziesz mogła zaświecić w towarzystwie tymi umiejętnościami. Firma BeautyNova w swojej ofercie posiada szkolenia z zakresu manicure i pedicure, zarówno klasyczny jak i leczniczy. Jeśli natomiast masz już salon lub gabinet kosmetyczny nie pozostaje Tobie nic innego jak zarejestrować się na naszej stronie i zakupić profesjonalne kosmetyki dla Twojego biznesu po cenach hurtowych. Sprawdź nasze profesjonalne podejście i kosmetyki najwyższej jakości.
Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 10.04.2014

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą markowych preparatów do wykonywania zabiegów kosmetycznych. Dostarczamy preparaty do pielęgnowania skóry, które pozwalają na odpowiednią pielęgnację skóry twarzy zarówno w warunkach domowych, jak też dostosowane są do potrzeb zabiegów realizowanych w salonach kosmetycznych. Nasze preparaty pozwalają na zachowanie cery w dobrym stanie, co pozwala jej dłużej pozostać gładką oraz elastyczną. Zapewniamy również zestawy preparatów do pielęgnowania ciała oraz stóp.

Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 29.05.2014

Zapraszamy na www.beautynova.pl. To strona hurtowni kosmetycznej, która zajmuje się także sprzedażą kosmetyków poprzez internet. Dzięki temu zamówienia można u nas składać prosto i szybko, by jak najprędzej otrzymać przesyłkę. Warto do nas zajrzeć, gdyż w swojej ofercie posiadamy ogromną ilość kosmetyków (naturalnych, do charakteryzacji, profesjonalnych), produktów do medycyny estetycznej, a także szeroki asortyment sprzętów czy akcesoriów medycznych. Dzięki tak szerokiemu spektrum produktów możemy zapewnić zrobienie zakupów w jednym miejscu i ograniczenie liczby przesyłek. Zapraszamy!

Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 11.04.2014

BeautyNova specjalizuje się w udostępnianiu kosmetyków, stanowiących wyposażenie salonów piękna w cenach hurtowych. Po rejestracji w naszym sklepie internetowym uzyskujecie Państwo dostęp do atrakcyjnych modułów obniżających koszty nawiązania współpracy. Wiele pozycji w ofercie recenzujemy, zawsze podajemy zakres działania, aktywne składniki kosmetyków. Nie mają zatem Państwo wątpliwości, co do zakresu efektywnego stosowania produktów. Zapraszamy też na nasze świetnie zorganizowane kursy i prezentacje kosmetyczne.

Strona konopnymarket.pl

konopnymarket.pl

Dodano: 01.01.2017
Działamy na rynku realizowania dla naszych klientów sprzedaży wysokiej jakości oraz specjalnie selekcjonowanych w naszej ofercie wyrobów konopnych, które są realizowane z wykorzystaniem olejów oraz olejków CBD. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wygodne zakupy w naszym internetowym sklepi, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić zarówno kosmetyki specjalistyczne a jednocześnie pielęgnacyjne. Zapewniamy również fachowe doradztwo w ramach dopasowania poszczególnych wyrobów do oczekiwań naszych klientów.

Ogólne informacje o witaminie D

Witamina D jest zaliczana do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, wraz z witaminami A, E i K.

więcej

Nie bój się depilacji – dzięki nowoczesności jest to naprawdę przyjemny zabieg

Gładkie i zadbane ciało to wizytówka każdej kobiety, która chce czuć się pewnie, pięknie i wyjątkowo na co dzień.

więcej