Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Implany zębowe - Klinika Implantologii Kraków

Strona Klinika Implantologii

Klinika Implantologii

Dodano: 24.11.2014
Klinika implantologiczno-stomatologiczna mająca swoją siedzibę na terenie Krakowa to ośrodek medyczny, który oferuje najwyższej klasy pomoc medyczną. Mamy tu na myśli leczenie protetyczne, ortodontyczne a także chirurgię i mikrochirurgię. Pacjenci nawet z najbardziej skomplikowanymi dolegliwościami dentystycznymi znajdą w tej klinice profesjonalną pomocą. Klinika stawia na profesjonalizm i nowoczesne metody leczenia. To gwarantuje pełną efektywność. Ponadto, trudni się prowadzeniem szkoleń z zakresu implantologii.

Implanty zębowe

Problemy stomatologiczne to w naszych czasach codzienność. Ich rozwiązanie można znaleźć w klinice Implantologiczno-Stomatologicznej zlokalizowanej w Krakowie. Została ona założona przez dr Majewskiego, specjalistę w dziedzinie implantologii. 

Doprowadzić on do ogromnego rozwoju naszej placówki, która jest obecnie jedną z najwyżej cenionych w kraju, a nawet w innych państwach, o czym świadczą napływający do nas pacjenci. 

Możemy zaoferować Wam doskonale wyposażone gabinety, nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości materiały. Wszystko to sprawia, że poradzimy sobie z każdym zadaniem. 

Nasza klinika oferuje świetne rozwiązania w zakresie implantologii, oparte na najlepszych systemach, uznanych w wielu krajach. Dzięki temu możemy wykonywać implanty Kraków. 

Które zapewnią Wam odzyskanie pełnej funkcjonalności, a przy tym poprawią wygląd uzębienia. Często zabiegi implantologiczne wspieramy stomatologią estetyczną dzięki czemu efekty prac zaskakują nam tych klientów, których pierwsze wymagania wydawały się być bardzo duże.

Podobne firmy

Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 11.04.2014

BeautyNova specjalizuje się w udostępnianiu kosmetyków, stanowiących wyposażenie salonów piękna w cenach hurtowych. Po rejestracji w naszym sklepie internetowym uzyskujecie Państwo dostęp...

Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 19.03.2015
Prezentujemy profesjonalne informacje o witaminie słońca, czyli witaminie D. Niestety jej niedobór jest w Polsce bardzo popularny i dotyka ponad dziewięćdziesięciu procent populacji. Na stronie...
Strona Mobilne Badania

Mobilne Badania

Dodano: 10.02.2014
Firma Mobilne Badania działa na ogólnokrajowym rynku usług medycznych i specjalizuje się w prowadzeniu nowatorskich kampanii promocyjnych firm medycznych oraz farmaceutycznych. W ofercie tej...
Strona Laser DeLux

Laser DeLux

Dodano: 08.07.2016
W naszych salonach, które działają na terenie całego kraju, w tym w największych miastach, jak Białystok, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa jesteśmy w...
Więcej o firmie: Usuwanie rozstępów

Ogólne informacje o witaminie D

Witamina D jest zaliczana do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, wraz z witaminami A, E i K.

więcej

Nie bój się depilacji – dzięki nowoczesności jest to naprawdę przyjemny zabieg

Gładkie i zadbane ciało to wizytówka każdej kobiety, która chce czuć się pewnie, pięknie i wyjątkowo na co dzień.

więcej