Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: zabiegi-pielegnacyjne

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 19.04.2014

Firma Aspasja działa na naszym rynku już od wielu lat, nowoczesne wyposażenie, podążanie za nowinkami z dziedziny fryzjerstwa, kosmetologii, czy masażu pozwala na budowanie bardzo szerokiej i ciągle zmieniającej i powiększającej się oferty. Stylizacja paznokci, makijaż permanentny, zamykanie naczynek, trwała depilacja, to tylko niewielka cześć z oferty przygotowanej dla odbiorców w salonie. Możliwość zmiany wizerunku, poprawy samopoczucia, i niezwykłego przeżycia zarówno dla panów jak i dla pań.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 19.04.2014

Firma Aspasja działa na rynku już od trzynastu lat, doświadczenie, poszerzające się umiejętności i stale powiększana oferta usług kosmetycznych wyróżnia ten salon na nowoczesnych rynkach. Medycyna estetyczna, zamykanie naczynek, modelowanie sylwetki, masaże, wizaż, makijaż, stylizacja paznokci to tylko niewielki ułamek możliwości jakie czekają na klientów Aspasja. Każdy odnajdzie dla siebie doskonałe rozwiązania zmieniające nasz wygląd, poprawiające nasza sylwetkę, czy sprzyjające relaksowi i odpoczynkowi.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 19.04.2014

Wspieramy piękno ciała atrakcyjnymi zabiegami medycyny estetycznej. Posiadamy kwalifikacje i doświadczenie zdobywane od 2000 roku. Salon Aspasja powstał w Łodzi. Nasza oferta kieruje się w stronę kobiet oraz mężczyzn, ceniących na co dzień doskonały, zdrowy wizerunek. Posługujemy się profesjonalnymi urządzeniami odmładzającymi, skutecznie masujemy, usuwamy zmarszczki peelingiem. Kilkadziesiąt pozycji w ofercie, konkretny cennik, promocje i pakiety prezentowe zachęcą Państwa do nawiązania z nami rzetelnej współpracy.

Więcej o firmie: Peelingi chemiczne Łódź
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 19.04.2014

Aspasja to luksusowy salon urody, zlokalizowany w Łodzi, nastawiony na klientów miejscowych i pozamiejscowych. Oferuje zabiegi kosmetyczne, zabiegi medycyny estetycznej, z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków i specyfików opóźniających proces starzenia. Usługi te skierowane są do kobiet i mężczyzn, z indywidualnym dopasowaniem do potrzeb i możliwości. Oferta obejmuje także jeszcze wygodniejsze i znacznie tańsze pakiety usług, które zyskują na coraz większej popularności ze strony obojga płci.

Strona Laser DeLux

Laser DeLux

Dodano: 08.07.2016
W naszych salonach, które działają na terenie całego kraju, w tym w największych miastach, jak Białystok, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki zakres zabiegów zarówno estetycznych jak też laserowych, które dla naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać zarówno w ramach komo frotowych warunków, jak też przez zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić usługi bezpieczne oraz skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych salonów!
Więcej o firmie: Usuwanie rozstępów
Strona Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie

Dodano: 11.05.2016
Przygotowaliśmy pełną ofertę usług kosmetycznych z uwzględnieniem rewelacyjnego działania promienia lasera. Większość naszych zabiegów wykonujemy z wykorzystaniem urządzenia laserowego. W salonie kosmetycznym LaserDeLux w Szczecinie proponujemy obecnie pełną ofertę zabiegów dla pań i panów. Pionowe zmarszczki na czole i opadające kąciki ust nadają twarzy zacięty wyraz, który na pewno nie jest atutem; powiększające się zakola również deprymują. Tych mankamentów można się łatwo pozbyć. Wpadnij do nas na konsultację.
Więcej o firmie: Depilacja

Ogólne informacje o witaminie D

Witamina D jest zaliczana do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, wraz z witaminami A, E i K.

więcej

Nie bój się depilacji – dzięki nowoczesności jest to naprawdę przyjemny zabieg

Gładkie i zadbane ciało to wizytówka każdej kobiety, która chce czuć się pewnie, pięknie i wyjątkowo na co dzień.

więcej